پنل ارسال پیامک – sms

با گسترش تبلیغات مجازی و همه گیر شدن فناوری هایی مانند تلفن همراه، استفاده از پیام کوتاه یا پیامک برای معرفی کسب و کار یا ارتباط با کاربران وب سایت امری ضروری مینماید .

پنل ارسال پیام کوتاه
تبلیغات با پیام کوتاه از نظر تاثیر گذاری بر روی مشتری بسیار قوی تر از سایر روشهای تبلیغات می باشد. یکی از حسن های اینگونه تبلیغات، هدفمند بودن آن است .بدینگونه که شما با داشتن یک پنل ارسال پیامک که دارای قابلیت ارسال به بانک شماره موبایل اصناف و ارسال بر اساس کدپستی منطقه ای باشد، قادر خواهید بود تا پیامک های تبلیغاتی خود را تنها برای افرادی که مرتبط با کسب و کار شما هستند و یا به یک منطقه جغرافیایی خاص ارسال نمایید .
همچنین میتوانید از قابلیت های دیگر پنل پیامک مانند برگزاری نظرسنجی پیامکی، ارسال پیام کوتاه مناسبتی و … برای ارتباط هر چه بیشتر با مشتریان خود بهره مند شوید .
با در اختیار داشتن یک پنل ارسال و دریافت پیامک به راحتی از این پدیده روز تجارت الکترونیک بهره مند شوید

سایت سمیتا این امکان را به شما میدهد تا با ثبت نام کاملا رایگان، یک پنل ارسال پیامک با تمامی امکانات و قابلیت ارسال پیام کوتاه صنفی و منطقه ای را در اختیار داشته باشید.
این پنل برای مدت یک ماه بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار میگیرد و چنانچه پس از این مدت، از امکانات و خدمات ما راضی بودید میتوانید تا با پرداخت هزینه ای اندک از داشتن پنل پیامک دائمی لذت ببرید .